Stern Chceš napsat reklamu??! --> SEM!!!
SternSpřátelíme?? --> TADY!!!
SternZařadí Vás Moudrý klobouk! *-*
SternPostavy z Hledačů zla - napište si životopis :)
SternFanklub Happyho z Fairy Tail! ^^Červen 2012

4× Johnny Depp

27. června 2012 v 17:15 Kreslený + vtipný :)
Jak máte Johnnyho nejradši? Jako Sweeneyho, Jacka, Kloboučníka nebo Willyho Wonku? :D


Lenka 0.2

26. června 2012 v 13:41 Postavy z HP
Lenka, vyčarovává Patrona


My děti ze stanice ZOO

21. června 2012 v 13:07
Christiane Vera Felscherinow: Wir Kinder vom Bahnhof ZOO, 1987
Knihu zpracovali podle Christianiných nahrávek Kai Hermann a Horst Rieck. Té bylo tenkrát 15 let a kvůli rozhovorům se s nimi setkávala po dobu dvou měsíců.

Vše v knize začíná jejími vzpomínkami na útlé dětství, kdy do svých šesti let žila s rodinou na venkově. Odtamtud se přestěhovali do Berlína, kde si její rodiče chtěli otevřít vlastní seznamovací kancelář. Plány ale krachly a tak se rodina musela narychlo odstěhovat do západoberlínské čtvrti Neukölln. Tam, na sídlišti Gropiusstadt, v 11. patře, kde chodby páchly po moči, dostali sotva třípokojový byt. Netrvalo dlouho a Christianin otec začal projevovat známky agresivity, násilí a dokonce svou rodinu zapíral. Její matka žila hlavně pro práci a zřídkakdy svoje děti bránila, ovšem ani ona se nevyhla jeho týrání.
Časem se ovšem rozvedli a její matka se s oběma dcerami a novým přítelem odstěhovala do Rudowa. Christiana to zkrátka neměla lehké a ve dvanácti letech, kdy dokončila šestou třídu, přestoupila na obecnou školu (gymnázium). Tam se jejím vzorem stává spolužačka Kessi a několik dalších ,,cool" lidí. Pořád se jí zdá, že mezi ně ale nezapadá. To se však brzy změní a postupně se stává členkou jejich party, učí se chodit za školu, kouřit hašiš v Domě středu, nosit podpadky a líčit se, aby vypadala starší. Díky tomu se totiž může dostat do Soundu (čtvrť Tiergarten), nejmodernější evropské diskotéky, kam chodí i Kessi a ostatní. Potkává první lásky (Atzeho ✝17 a později Detlefa), mixuje první tablety, zkouší LSD. A to vše ve 12, 13 letech. Netrvá to moc dlouho a její parta začne navykat na heroin - jeden po druhém do toho spadnou.
Přesně 10. dubna roku 1976 do Berlína přijíždí muzikant David Bowie, idol mnoha mladistvých i mnoha ,,heráků". Shodou nešťastných okolností po koncertě Christiana spolu se dvěma kluky skončí u dávky heroinu. Sama se dobrovolně rozhodne, že ho zkusí a šňupne si, i když se jí pokusili přemluvit, aby to nedělala.
Za měsíc a deset dní je jí 14 let a ona se stává pomalu, ale jistě na heroinu závislou. Poznává Babsi (✝ 14) a Stellu, Axela (✝ 17) a spoustu dalších současných či budoucích narkomanů. Zpočátku si nepřipouští, že by mohla dopadnout jako ostatní heráci - prostituce, krádeže, toulání, fyzická závislost na fetu. Opak je pravdou a droga ji dostane na úplné dno, zboří vztahy k rodině, způsobuje absťáky. Jediný, s kým dokáže nejlépe vyjít, je její přítel Detlef a spolu se taky pokusí od heroinu odvykat - bezúspěšně. Hned, co mají příležitost jít ven, jdou na stanici ZOO a šlehnou si obvyklou dávku...

Rozhodně doporučuju. Dočetla jsem zrovna dneska a mám toho plnou hlavu. Nechápu, proč jsem si ji nepřečetla dřív než v 19...xD 100% určitě nebude přehnaný hodnocení.


Montana (USA) - jezero McDonald

16. června 2012 v 13:45 Místa
Obrázky z Glacier National Park
:))
Kdo by sbíral kamínky? :D


Evanna 0.4

11. června 2012 v 23:10 Herci z HP

Evanna 0.3

11. června 2012 v 23:07 Herci z HP

Postavy

6. června 2012 v 1:20 ¤ Povídka Olympští potomci ¤
Mám pro vás seznam osob do povídky a vaše božské rodiče. Hodně lidem určitě vyšlo to, co si přáli, takže...gratuluju :D !
Dál...výběr mezi anglickými × českými a slovenskými jmény. Většina z vás (z nás) si dala anglické jméno, takže je to jasné :) Pro pár jedinců, co nemají anglické příjmení - dopište mi ho do komentů...
Na první kapitole už se pomalu pracuje a snad vám nemusím říkat, kdo budou ti hlavní hrdinové...xD

Nikola Pikeová - Áres
Dasa - Athéna
Veronika Pikeová - Áres
Paul Rude - Hefaistos
Lexi Cainová - Apollon
Thomas McDonald - Hádes
Melody Flanaganová - Poseidon
Ellis Newmanová - Athéna
Sabriel Fairová - Demeter
Barbara Raileyová - upřesním později, vycházelo ti to myslím mezi dvěma nebo třema a nemůžu najít tvoje výsledky xD
Honza - Hermes
Ariadne Evansová - IrisP.s. - budu ráda, když mi dáte hlas tady :)
Veškeré moje zdroje:
Pottermore.com
Google.cz
Harrypotter.wikia.com
Deviantart.com
Youtube.com