Stern Chceš napsat reklamu??! --> SEM!!!
SternSpřátelíme?? --> TADY!!!
SternZařadí Vás Moudrý klobouk! *-*
SternPostavy z Hledačů zla - napište si životopis :)
SternFanklub Happyho z Fairy Tail! ^^Duben 2012
Teplice 0.2

26. dubna 2012 v 21:04 Místa
Našla jsem jednu moc povedenou fotku nočních Teplic ... na Facebooku :D Doufám, že se vám bude líbit tak, jako mě
--MY CITY--


Plakát 0.4

24. dubna 2012 v 20:46 *Princ dvojí krve*
Tak ten je bombovej...

Mrzimor

24. dubna 2012 v 0:21 ~Bradavice~

MRZIMOR

Nejméně vychloubačná kolej. Mrzimorští budou za každou cenu chránit sebe, své přátele i rodinu proti všemu až do konce. Nic je nezastraší. Vyšel z ní nejmenší počet temných kouzelníků. Nejlépe si rozumějí s Nebelvírem a jako jediní mají ochranu před cizími návštěvníky. Často jsou dobří v Bylinkářství, díky výzdobě společenské místnosti.
Barvy koleje: Žlutá a černá
Zvíře: Jezevec
Zakladatelka: Helga z Mrzimoru (Helga Hufflepuff)
Předpoklady: Loajálnost, pracovitost, důvěryhodnost, přátelskost
Společenská místnost: Vchází se do ní ze stejné chodby jako do kuchyně - pravá strana chodby v prvním patře; klepáním do určitého sudu se vám otevře víko a dostanete dovnitř. Pro ty, kdo neznají správnou kombinaci klepání na sud a chtěli by se tam vetřít, máme špatnou zprávu: skončíte celí smradlaví a mokří od octu :) Je kulatá s nízkým stropem a má kruhová okna. Profesorka Prýtová ji vyzdobuje různými květinami a bylinami.
Vedoucí koleje: Pomona Prýtová (Pomona Sprout)
Duch koleje: Tlustý mnich (údajně nejpřátelštějsí duch v Bradavicích)
Slogan: Mrzimor je kolej pro slušné, čestné kouzelníky, co se nebojí práce.
Současní studenti: Ernie Macmillan, Susan Bonesová, Justin Finch - Fletchley, Hannah Abottová, Cedric Diggory (dokud neumřel), Zachariáš Smith (možná potomek Hepziby Smithové a tudíž i Helgy z Mrzimoru, dostal se do Mrzimoru přestože byl zbabělý a sobecký), Wayne Hopkins,...
Bývalí studenti: Nymfadora Tonksová, Pomona Prýtová, Newt Scamander, Artemesia Lufkin (první ministrině kouzel),...

4. kolo SONÚzHP

23. dubna 2012 v 23:03 Soutěže a bleskovky
Verča Luna - Ginny21.1% (4)
Chidori - Lucius Malfoy26.3% (5)
Chidori - Barty Skrk15.8% (3)
Kristýna - Ron36.8% (7)


To jsou výsledky z minulého kola. Vypadává Barty Skrk :( Napiš si, co chceš na diplom, Niki :D Dále je tu jeden diplík pro Kristýnu :) Myslím, že v dalším kole vypadnu já, takže bych ocenila, kdyby se našla nějaká ta dobrá duše a obdařila mě diplomem či jmenovkou :D Danke schön!

Brumbálova armáda

22. dubna 2012 v 23:12 ~Bradavice~
Když byl Harry v pátém ročníku v Bradavicích, místo učitele Obrany proti černé magii opět zelo prázdnotou. Tentokrát do výběru učitele zasáhlo (bohužel) Ministerstvo kouzel a poslalo jim příjemnou dámu v růžové vestičce, Dollores Umbridgeovou. Ta, která nenáviděla děti ani Brumbála šla učit do Bradavic a pod jejím velením se přestala užívat veškerá obranná kouzla. Pořád dokola opakovala, že venku nikomu žádné nebezpečí nehrozí a že Harry s Brumbálem jsou lháři, když tvrdí, že Voldemort se vrátil.
Tak se toho po pár týdnech této mizerné výuky chopila Hermiona a navrhla Harrymu, že by mohli založit jakýsi tajný spolek, který by vedl on sám. Když se skuteční zájemci poprvé sešli u Prasečí hlavy, byl Harry překvapen, kolik lidí má zájem se od něj učit a kolik si jich také uvědomuje hrozící nebezpečí.
Brzy se skupina začala scházet v Komnatě nejvyšší potřeby, kde procvičovali obranná i útočná kouzla. Dohodli se na tajném názvu, který by mohli používat i na veřejnosti - zkratka B.A. neboli Brumbálova armáda. To pojmenování vymyslela Ginny Weasleyová. Původní B.A. - Branná aliance, kterou navrhla Cho Changová, u ostatních moc neuspěla. (HAHA Mrkající)
V BA nebyl nikdo ze Zmijozelu. (Proto taky nechápu tenhle obrázek, ale vybrala jsem ho především kvůli všem podpisům a vlastně i proto, že dobře vypadá.)

A jak to s ní nakonec dopadlo? Byla zrazena. Ano, jeden z výše podepsaných lidí se zvedl, šel za Umbridgeovou a udal místo, kde se scházejí a kdo je vede. Byla to Marietta Edgecombeová z Havraspáru - Choina kamarádka. A tím, že se Cho Marietty před Harrym zastávala, u něj klesla na oblibě a pohádali se. Od toho okamžiku bylo jasné, že spolu ti dva už moc společných chvil nezažijí. Mariettě se za trest alespoň na tváři spustila vyrážka, která tvořila slovo ,PRÁSKAČ'. Ještě v dalším roce se jí nemohla pořádně zbavit.

Hadí jazyk?

22. dubna 2012 v 19:17 °Kouzelnický svět°
Nevím, jestli je to ve správné rubrice, jelikož to možná není oficiální hadí jazyk, může to být i celý smyšlený, ale tady podle tabulky si můžete "vysyčet" svoje jméno :D

Ron × Hermiona 0.1

21. dubna 2012 v 12:00 Postavy z HP
To je hezkýýýý :)


3. kolo SONÚzHP

19. dubna 2012 v 14:18 Soutěže a bleskovky
Výsledky druhého kola jsou zde:Takže vypadává Kristýna s Bellatrix :) Napiš mi, co na diplom :) V článku jsou diplomy pro ty, co vypadly v 1. kole.


Pottermore

18. dubna 2012 v 21:03 Ostatní věci, O mně
Už pár dní mám taky svůj účet na Pottermore.com :) Dám sem nějaké info a kdo budete chtít, můžete si mě přidat.

Jméno: AurorFlame19629
Kolej: Hufflepuff (Mrzimor)
Hůlka: Borovice, 11 a 3/4 palce, blána z dračího srdce, docela ohebná
na Pottermore jsem od: 15. 4. 2012
Získané body: 6645

Jenže po pár týdnech se mi nešlo přihlásit, tak jsem si ze zoufalství udělala druhej profil a tentokrát jsem byla zařazená do Zmijozelu :D Docela vtipný, ale Mrzimor a Zmijozel mají asi dost společnýho. Mrzimor má třeba klady a přednosti všech kolejí ;)

Jméno: LumosMoon20585
Kolej: Sytherin (Zmijozel)2. kolo SONÚzHP

15. dubna 2012 v 13:51 Soutěže a bleskovky
Protože nikdo neměl 0 hlasů, nechala jsem vypadnou ty, kdo měl hlasů nejméně. V tomhle případě to byl jeden hlas; dostaly ho tři účesy:
Takže vypadává Lilyana se svým jedním obrázkem a Adussaaa s oběma obrázky. Je mi to líto, že se ani jedna Lenka nedostala dál... :/ Takže si napište, co chcete na diplomy :) ;)

Koncept Fredovy smrti

13. dubna 2012 v 1:10 *Relikvie smrti*
Takhle měla být ve filmu ztvárněna scénka s Fredovof smrtí :( Plno lidí je určitě rádo, že se tam neobjevila, protože jim stačilo jenom o tom číst. Mě osobně to tedy mrzí...zaprvé si to návrháři připravili dost dobře a zadruhé to vypadá, jako by se filmaři nechtěli tomu problému s F&G vůbec věnovat. Vždyť ten, kdo nečetl knížku, ani neví, jak umřel. Prostě tam je a najednou leží ve Velké síni u ostatních. Lidi si třeba můžou myslet, že byl zabit v boji pro jeho neschopnost. Což je kravina! :D Nebýt té blbé zdi, ještě by žil! xD :/

1. kolo SONÚzHP

11. dubna 2012 v 15:14 Soutěže a bleskovky
Takže začínáme :) Tadyhle máme všechny soutěžící:
1. Lilyana - Lenka v BA
Veškeré moje zdroje:
Pottermore.com
Google.cz
Harrypotter.wikia.com
Deviantart.com
Youtube.com