Stern Chceš napsat reklamu??! --> SEM!!!
SternSpřátelíme?? --> TADY!!!
SternZařadí Vás Moudrý klobouk! *-*
SternPostavy z Hledačů zla - napište si životopis :)
SternFanklub Happyho z Fairy Tail! ^^Červenec 2011

Blog bude OFF...

27. července 2011 v 22:00 Ostatní věci, O mně
╭━━━━╮╲╲╲╲
╭╮╭╮╲╲╲╲
┗┫┏━━┓┣┛╲╲╲
╰━━╯╲╲╲╲
┳━━┳╯╲╲╲╲
╲╲╲╲╲╲╲╲╲

Loučím se na 18 dní !!!Lenka Láskorádová (Luna Lovegood)

26. července 2011 v 11:52 Postavy z HP
Lenka Láskorádová (anglicky Luna Lovegood) je studentka bradavické koleje Havraspáru a chodí do stejného ročníku jako Ginny Weasleyová - rok níž než Harry Potter. ↓↓ (celý článek)

Hledači zla (1. kapitola, 1.část)

25. července 2011 v 16:01 °Povídka Hledači zla°

Hledači zla a temná Baruna

Zařazování

,,Ještěže existuje asistované přemisťování,"řekl právě jakýsi silnější chlapec s kulatým obličejem (ne, nebyl to Neville Longbottom). ,,Jinak bych to ani za nic nestihnul." Odpověděla mu dívka, přibližně stejného věku.

Devon Murray - Seamus Finnigan

25. července 2011 v 3:07 Herci z HP
Datum narození: 28. 10. 1988 (22 let)
Místo narození: Irsko
Znamení: Štír
Výška: 160 cm
(alespoň se to psalo na několika webech, nevím jestli je to pravda, ale v tom případě by byl o kousek menší než já, muhahaha :D)

Devon Murray začínal jako zpěvák, vyhrál mnoho soutěží a v šesti letech šel do Billy Barry. Po pár týdnech získal roli v This is my father a poté ho čekal Angela´s Ashes ( film je z období kolem roku 1935,kdy mnoho Irů opouštělo Irsko a odjíždělo do Ameriky a Yesterdays Children. Pak vyhrál casting na Seamuse Finnigana v Harrym Potterovi a kvůli tomu nenatáčel film Gangsters of New York. Devon Murray tvrdí, že ho jeho role nezměnila, "jenom" je teď bohatý. Nejúžasnější pro něj bylo, když k němu přišla sama J.K.Rowlingová a řekla,že se jí moc líbí, jak Seamuse hraje, že přesně vyjádřil, jaký měl Seamus být.
Jeho největším koníčkem jsou koně, kterými je přímo posedlý. Jeho velká ambice je účastnit se roku 2012 olympijských her a reprezentovat Irsko. Nyní se účastňuje mnohých soutěží po Irsku. Nejvíce by ho potěšilo, kdyby natočil film s koňmi, skloubil by tak jeho dva světy, kterými žije.
Jeho dalším koníčkem jsou motorky, má jich několik, motorcros, kolečkové brusle a poslouchání hudby. Líbí se mu rap (ble xD), dance a irská hudba, PC hry a scházení se s přáteli. Jeho další role je ve 12-minutovém filmu Gone fishing. Tady je fotka ;) :

Ino Sanny :)

25. července 2011 v 1:13 --> SB <--

HARRY POTTER pro nás posledním filmem rozhodně nekončí !!!

20. července 2011 v 14:53 | Verča *** |  Ostatní věci, O mně
Jste fanoušci Harryho Pottera? Taky si říkáte, že osmým filmem pro vás Harry Potter zkrátka nekončí? Chtěli byste poznat spoustu lidí podobného přesvědčení a zájmů? Dozvědět se něco víc, prodiskutovat knížky, zanadávat nebo pochválit filmy? Vyslechnout si přednášky, pochlubit se s fan-story, kresbami, myšlenkami, nápady? Nevadí vám spát ve stanech a strávit víkend plný zábavy a magična? Pokud splňujete všechny podmínky, pak hledáme právě vás! Koná se (teprve) nábor členů a podle počtu se pak bude konkrétně rozhodovat o přesných informacích. Ideální by bylo uskutečnit první setkání již toto léto! Fanoušci, kteří by měli vážný zájem, nechť se zapíšou zde na blog do komentářů. Tak prosím neváhejte, ptejte se dál, úplně ideální by bylo, kdybyste byli ze Severních Čech, ale není to podmínka...;) Budu se těšit!!!
Verča Luna

Kreslený Vánoční ples 0.1

18. července 2011 v 23:01 *Ohnivý pohár*


,,Zabij mě, Harry..."

Harry v kukuřici!

17. července 2011 v 23:43 Kreslený + vtipný :)
Jeden fanoušek Harryho Pottera se s posledním filmem rozloučil opravdu ve velkém. Ve svém kukuřičném poli vyrobil dva portéty brýlatého čaroděje :)

Diplomy 0.1

17. července 2011 v 1:01 Pro měBradavické koleje

15. července 2011 v 14:02 Ankety


Nebelvír

14. července 2011 v 19:39 ~Bradavice~

Nebelvír

Jedna z nejoblíbenějších kolejí v Bradavicích.
Barvy koleje: červená a zlatá
Zvíře: lev
Zakladatel: Godric Nebelvír
Předpoklady: chrabrost, odvaha, rytířskost
Společenská místnost: nachází se v severní věži - vchodem je obraz Buclaté dámy
Vedoucí koleje: Minerva McGonagallová
Duch koleje: Skoro bezhlavý Nick (rytíř sir Nicholas de Mimsy Porpington)
Slogan: Nebelvír si cení odvážných lidí s rytířskou povahou a dobrým srdcem.
Součastní studenti: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Fred Weasley, George Weasley, Ginny Weasleyová, Dean Thomas, Seamus Finnigan, Levandule Brownová, Parvati Patilová, Neville Longbottom, Romilda Vaneová, Katie Bellová, Alice Spinnetová, Angelina Johnsonová, Colin Creevey, Denis Creevey, Oliver Wood, Lee Jordan, Cormac McLaggen
Bývalí studenti: Minerva McGonagallová, Albus Brumbál, Artur, Bill, Charlie, Percy Weasley, Molly Weasleyová, Lily Potterová (Evansová), James Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew, paní Longbottomová (Nevillova babča), Frank Longbottom, Alice Longbottomová, Rubeus Hagrid


Veškeré moje zdroje:
Pottermore.com
Google.cz
Harrypotter.wikia.com
Deviantart.com
Youtube.com